KM+ Advanced Fuel Additive

Značka: KM+

Jediné aditivum do benzínu i nafty na bázi přírodních esterů. Zvyšuje účinnost spalování motoru: snížení spotřeby, čistící schopnosti, zvýšení výkonu.

Dostupnost Skladem
Kód: 45
649 Kč –7 % 599 Kč 119,80 Kč / 1 ks
KM+ Advanced Fuel Additive
Značka: KM+
5b064ae190aa8a7af6a2a1fc750be71e km advanced fuel additive 40ml box2
Akce Tip
649 Kč –7 %

Zvyšte kvalitu paliva okamžitě s aditivy KM+ Advanced Fuel Additives. Od okamžiku, kdy se smíchají s palivem v nádrži, začne transformace. Tato inovace přináší výhody všem vozidlům se spalovacím motorem.

Vyrobeno z 100% přírodních rostlinných esterů, aditiva KM+ Advanced Fuel Additives redefinují ekologickou odpovědnost. Nejenže jsou netoxické a biologicky odbouratelné, ale také nehořlavé, což zajišťuje zlepšení spalování. Nezanechávající žádné nedopaly. Pečlivě navržená formula podložená rozsáhlým výzkumem byla vytvořena pro to, aby splňovala nároky moderních motorů, zvýšení účinnosti spalování paliva a ochrany motoru.

Jezděte s aditivy KM+ Advanced Fuel Additives – skutečně revoluční technologií jako jedinou založenou na přírodních esterech, která nejen optimalizuje výkon vašeho motoru, ale také přispívá k čistějšímu a udržitelnějšímu životnímu prostředí.

Aditivum KM+ má mimořádnou schopnost rozpouštět karbonové úsady z celého palivového systému, ze vstřikovačů, sacích ventilů a spalovacího prostoru. Pravidelná aditivace paliva pomocí KM+ dokáže odstranit i silné karbonové usazeniny, obnovit původní výkon motoru a tento stav dlouhodobě udržet.

Během našeho testování stačilo 10.000 km ujetých s aditivem KM+ ke 100% vyčištění sacích ventilů na úroveň nového motoru!

Ukázka čistícího efektu aditiva KM+: motor VW 1.6 16v, najeto cca 250 tis. km, posledních 10 tis. km používáno aditivum KM+.

 

Návod k použití

  1. Přidejte aditivum do nádrže před tankováním – 1 ml na každé 2 litry paliva. Lahvička je opatřena stupnicí, na které každý dílek odpovídá 5 l paliva. Vyšší dávkování není na škodu a přináší zvýšený efekt.
  2. Natankujte palivo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do nafty / benzínu
Hmotnost: 0.2 kg
Objem: 5x40 ml