Tip
Kód: 48 | Značka: KM+

KM+ Revo

749 Kč 799 Kč Sleva 6 %
Skladem

REVO™ je silně koncentrované aditivum do oleje Advanced Engine Treatment a snižovač tření, které působí s většinou syntetických, polo-syntetických a minerálních motorových olejů.

Navrženo s podobným modifikátorem tření používaným v leteckém a vesmírném průmyslu, výzkumníci REVO™ dosáhli revolučního průlomu v technologii snižování odporu, tření a hluku motoru do té míry, že řidiči téměř okamžitě pocítí rozdíl ve výkonu svého vozidla po použití REVO™ jak v případě benzínových tak naftových motorů.

Kategorie: Aditiva do oleje
Hmotnost: 0.15 kg
Objem: 120 ml

Představujeme REVO™: Vylepšení výkonu a ochrana motoru

Věděli jste, že více než 60 % energie paliva vašeho vozidla je promarněno pouze na překonání tření motoru? Naopak méně než 15 % energie paliva se skutečně využívá k pohybu vozidla. Zbytek energie je ztracen kvůli neefektivitě, jako jsou ztráty pohonu a zbytečný provoz. Interakce mezi pístem, válcem a pístními kroužky vytváří většinu tření motoru, které tvoří značných 30 % až 50 % celkového tření motoru (Zdroj: Americký ministerstvo energetiky o spalovacích motorech). Tato vrozená neefektivita v konstrukci motoru způsobená třením nabízí velký potenciál pro zlepšení výkonu.

REVO™: Získejte plný výkon

Toužíte po plynulém zrychlení a otevření plného výkonu vašeho vozidla? REVO™ je tady, aby vám to splnil!

Věděli jste, že mnohem víc než polovina energie vašeho paliva je promarněna kvůli tření motoru? My víme, a proto jsme přinesli REVO™. Toto aditivum dokáže omezit tření, zvýšit výkon a zlepšit odezvu na plynový pedál. 

A co víc výkonu a účinnějšího využití paliva? REVO™ to umí. Díky němu bude vaše vozidlo pracovat efektivněji, šetřit palivo a nabídne vám tak více radosti z jízdy.

REVO™ je klíčem k nevšedním jízdním zážitkům s vaším autem.

REVO NANO Advanced Engine Treatment & Friction Reducer. More POWER. Protect Engine. Instant Results

 

Návod k použití

  1. Před použitím důkladně protřepejte (min. 1 minutu).
  2. Odstraňte bezpečnostní plombu a nalijte přípravek do plnícího otvoru pro motorový olej.